Kategorie MA

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    20 m,  9 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
11 8660437 Kyburz Matthias SUI 0003 C 30 = 12:15:00 12 8662341 Tranchand Frederic FRA 0008 C 30 = 12:15:00 13 8634918 Ahlbeck Emil NOR 0011 C 30 = 12:15:00 14 8660513 Ymsen Kerschbaumer Gernot AUT 0003 C 30 = 12:15:00 15 8660575 Perrin Arnaud FRA 0004 C 30 = 12:15:00 16 8662342 Glonek Jakub CZE 0017 C 30 = 12:15:00

Kategorie MB

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    20 m,  9 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
21 8660435 Leandersson Jonas SWE 0009 C 35 = 12:20:00 22 8634893 Scalet Riccardo ITA 0003 C 35 = 12:20:00 23 8656649 Aukrust Osmoen Jon NOR 0005 C 35 = 12:20:00 24 8634993 Hodkinson Peter GBR 0004 C 35 = 12:20:00 25 8660519 Minar Marek CZE 0010 C 35 = 12:20:00 26 8660505 Kaario Otto FIN 0012 C 35 = 12:20:00

Kategorie MC

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    20 m,  9 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
31 8660415 Bergman Gustav SWE 0010 C 40 = 12:25:00 32 8634980 Robertson Tim NZL 0002 C 40 = 12:25:00 33 8656523 Kvaal Osterbo Oystein NOR 0007 C 40 = 12:25:00 34 8660506 Reiner Matthias AUT 0006 C 40 = 12:25:00 35 8634967 Fosser Kasper NOR 0010 C 40 = 12:25:00 36 8660542 Hirvikallio Joni FIN 0007 C 40 = 12:25:00

Kategorie MD

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    20 m,  9 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
41 8660422 Howald Florian SUI 0007 C 45 = 12:30:00 42 8660426 Meier Christoph SUI 0002 C 45 = 12:30:00 43 8660580 Kral Vojtech CZE 0014 C 45 = 12:30:00 44 8634874 Popov Artem RUS 0001 C 45 = 12:30:00 45 8660407 Egger Jonas SUI 0009 C 45 = 12:30:00 46 8660550 Michiels Yannick BEL 0002 C 45 = 12:30:00

Kategorie ME

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    20 m,  9 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51 8660439 Regborn Martin SWE 0006 C 50 = 12:35:00 52 8660432 Hubmann Martin SUI 0005 C 50 = 12:35:00 53 8660427 Hadorn Joey SUI 0008 C 50 = 12:35:00 54 8660433 Lind William SWE 0007 C 50 = 12:35:00 55 8659391 Glibov Ruslan UKR 0001 C 50 = 12:35:00 56 8660578 Merl Robert AUT 0001 C 50 = 12:35:00

Kategorie MF

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    20 m,  9 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
61 8660402 Peter Bejmer Max SWE 0011 C 55 = 12:40:00 62 8660450 Kyburz Andreas SUI 0004 C 55 = 12:40:00 63 8660409 Hubmann Daniel SUI 0006 C 55 = 12:40:00 64 8660563 Krivda Tomas CZE 0013 C 55 = 12:40:00 65 8634990 Zernis Rudolfs LAT 0005 C 55 = 12:40:00 66 8660526 Bloemen Tristan BEL 0006 C 55 = 12:40:00

Kategorie WA

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    15 m,  8 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1011 8076001 Strand Lina SWE 0061 C 0 = 11:45:00 1012 8635433 Taylor Catherine GBR 0054 C 0 = 11:45:00 1013 8660554 Haajanen Sofia FIN 0051 C 0 = 11:45:00 1014 8634987 Benjaminsen Andrine NOR 0053 C 0 = 11:45:00 1015 8667509 Mironova Svetlana RUS 0056 C 0 = 11:45:00 1016 8660556 Kosova Denisa CZE 0054 C 0 = 11:45:00

Kategorie WB

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    15 m,  8 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1021 8634959 Vinogradova Galina RUS 0053 C 5 = 11:50:00 1022 8660411 Wyder Judith SUI 0051 C 5 = 11:50:00 1023 8634873 Fjellanger Kristine NOR 0056 C 5 = 11:50:00 1024 8663205 Vercellotti Lea FRA 0055 C 5 = 11:50:00 1025 8660410 Stadler Deborah SUI 0052 C 5 = 11:50:00 1026 8660523 Ramstein Laura AUT 0053 C 5 = 11:50:00

Kategorie WC

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    15 m,  8 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1031 8660406 Hauswirth Sabine SUI 0057 C 10 = 11:55:00 1032 8660546 Sianoja Maija FIN 0054 C 10 = 11:55:00 1033 8634999 Nyberg Irina RUS 0057 C 10 = 11:55:00 1034 8659390 Fedorova Olena UKR 0051 C 10 = 11:55:00 1035 8662359 Horcickova Vendula CZE 0059 C 10 = 11:55:00 1036 8660508 Haataja Anna FIN 0052 C 10 = 11:55:00

Kategorie WD

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    15 m,  8 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1041 8660425 Ohlsson Karolin SWE 0062 C 15 = 12:00:00 1042 8635775 Leake Alice GBR 0051 C 15 = 12:00:00 1043 8660424 Bjessmo Emma SWE 0055 C 15 = 12:00:00 1044 8660442 Olsson Alva SWE 0058 C 15 = 12:00:00 1045 8660577 Teini Marika FIN 0056 C 15 = 12:00:00 1046 8634903 Dvorianskaia Anna RUS 0059 C 15 = 12:00:00

Kategorie WE

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    15 m,  8 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1051 8660418 Bachmann Sofie SUI 0056 C 20 = 12:05:00 1052 8660510 Janosikova Tereza CZE 0056 C 20 = 12:05:00 1053 8660560 Enlund Alexandra FIN 0058 C 20 = 12:05:00 1054 8660403 Alexandersson Tove SWE 0063 C 20 = 12:05:00 1055 8660445 Ruch Martina SUI 0053 C 20 = 12:05:00 1056 8659396 Risby Lisa SWE 0060 C 20 = 12:05:00

Kategorie WF

04.10.2018 KnockOut Sprint (2) - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    15 m,  8 kontrol        

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1061 8660502 Narhi Anna FIN 0053 C 25 = 12:10:00 1062 8660518 Knapova Jana CZE 0055 C 25 = 12:10:00 1063 8660516 Falck Weber Amanda DEN 0053 C 25 = 12:10:00 1064 8660404 Jakob Julia SUI 0055 C 25 = 12:10:00 1065 8635003 Ingham Lizzie NZL 0052 C 25 = 12:10:00 1066 8660412 Jenzer Sarina SUI 0054 C 25 = 12:10:00