Kategorie MA

04.10.2018 KnockOut Sprint (3) - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    15 m, 12 kontrol          

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
11 8660437 Kyburz Matthias SUI 0003 C 36 = 16:06:00 12 8660435 Leandersson Jonas SWE 0009 C 36 = 16:06:00 13 8660415 Bergman Gustav SWE 0010 C 36 = 16:06:00 14 8660407 Egger Jonas SUI 0009 C 36 = 16:06:00 15 8660432 Hubmann Martin SUI 0005 C 36 = 16:06:00 16 8660450 Kyburz Andreas SUI 0004 C 36 = 16:06:00

Kategorie MB

04.10.2018 KnockOut Sprint (3) - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    15 m, 13 kontrol          

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
21 8656523 Kvaal Osterbo Oystein NOR 0007 C 48 = 16:18:00 22 8660550 Michiels Yannick BEL 0002 C 48 = 16:18:00 23 8660578 Merl Robert AUT 0001 C 48 = 16:18:00 24 8660402 Peter Bejmer Max SWE 0011 C 48 = 16:18:00 25 8660513 Ymsen Kerschbaumer Gernot AUT 0003 C 48 = 16:18:00 26 8660519 Minar Marek CZE 0010 C 48 = 16:18:00

Kategorie MC

04.10.2018 KnockOut Sprint (3) - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    15 m, 13 kontrol          

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
31 8659391 Glibov Ruslan UKR 0001 C 60 = 16:30:00 32 8660409 Hubmann Daniel SUI 0006 C 60 = 16:30:00 33 8662341 Tranchand Frederic FRA 0008 C 60 = 16:30:00 34 8656649 Aukrust Osmoen Jon NOR 0005 C 60 = 16:30:00 35 8660506 Reiner Matthias AUT 0006 C 60 = 16:30:00 36 8660580 Kral Vojtech CZE 0014 C 60 = 16:30:00

Kategorie WA

04.10.2018 KnockOut Sprint (3) - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    15 m, 11 kontrol          

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
111 8076001 Strand Lina SWE 0061 C 0 = 15:30:00 112 8660411 Wyder Judith SUI 0051 C 0 = 15:30:00 113 8660546 Sianoja Maija FIN 0054 C 0 = 15:30:00 114 8660442 Olsson Alva SWE 0058 C 0 = 15:30:00 115 8660403 Alexandersson Tove SWE 0063 C 0 = 15:30:00 116 8660516 Falck Weber Amanda DEN 0053 C 0 = 15:30:00

Kategorie WB

04.10.2018 KnockOut Sprint (3) - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    15 m, 11 kontrol          

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
121 8660406 Hauswirth Sabine SUI 0057 C 12 = 15:42:00 122 8660425 Ohlsson Karolin SWE 0062 C 12 = 15:42:00 123 8660560 Enlund Alexandra FIN 0058 C 12 = 15:42:00 124 8660518 Knapova Jana CZE 0055 C 12 = 15:42:00 125 8660556 Kosova Denisa CZE 0054 C 12 = 15:42:00 126 8634873 Fjellanger Kristine NOR 0056 C 12 = 15:42:00

Kategorie WC

04.10.2018 KnockOut Sprint (3) - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    15 m, 12 kontrol          

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
131 8660445 Ruch Martina SUI 0053 C 24 = 15:54:00 132 8660502 Narhi Anna FIN 0053 C 24 = 15:54:00 133 8634987 Benjaminsen Andrine NOR 0053 C 24 = 15:54:00 134 8634959 Vinogradova Galina RUS 0053 C 24 = 15:54:00 135 8634999 Nyberg Irina RUS 0057 C 24 = 15:54:00 136 8660424 Bjessmo Emma SWE 0055 C 24 = 15:54:00